شناسه خبر : 49117
تعداد بازدید : 116
تعداد نظرات : 0 نظر
تاریخ ارسال : ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴ ب٫ظ
اجتماعی

بزرگترین محموله مشروبات الکلی خارجی در کرمان متوقف شد

این مشروبات در داخل یک کامیون جاساز شده بود که تعداد قوطی‌های کشف شده 2 هزار و 970 عدد انواع مشروبات الکلی است.

محموله مشروبات الکلی

به گزارش خبرگزاری مرداد، دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب کرمان ضمن اطلاع از توقیف محموله بزرگ مشروبات الکلی در استان کرمان افزود: این محموله از خارج کشور وارد شده بود که قصد توزیع در داخل کشور را داشتند.

وی بیان داشت: شب گذشته بزرگترین محموله مشروبات الکلی خارجی توسط ماموران نیروی انتظامی در کرمان متوقف شد.

سالاری ضمن قدردانی از ماموران نیروی انتظامی اظهار کرد: این محموله از غرب کشور وراد کشور شده است که از بسیاری از استانهای کشور عبور کرده بود اما در استان کرمان کشف و متوقف شد.

وی ادامه داد: در این راستا سه نفر افراد غیربومی دستگیر شدند. این مشروبات در داخل یک کامیون جاساز شده بود که تعداد قوطی‌های کشف شده ۲ هزار و ۹۷۰ عدد انواع مشروبات الکلی است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: ارزش ریالی این محموله حدود ۴ میلیارد ریال است. نیروی انتظامی با تمام توان با پدیده شوم قاچاق در هر زمینه‌ای مبارزه می‌کند.

وی افزود: از ابتدای امسال بالغ بر ۱۴ هزار انواع مشروبات الکلی در استان کرمان کشف شده است. در اسلام از مشروبات الکلی به عنوان ام‌المفاسد یاد شده و بسیاری از جرائم خشن و خشونت‌های خانوادگی، تصادفات و نابهنجاری‌های اجتماعی ناشی از مصرف مشروبات الکلی است.

دادخدا سالاری بیان کرد: استکبار جهانی با اهداف دراز مدت مصرف این مشروبات را در انواع شبکه‌های تلویزیونی خود تبلیغ می‌کند. این مشروبات با هدف ایجاد بی‌بندو‌باری در جامعه توزیع می‌شود و حتی قیمت آن در محل کارخانه و محل توزیع یکی است که نشان از برنامه استکبار برای از پای در آوردن جامعه اسلامی است.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب محبوب

کليه حقوق اين سايت متعلق به خبرگزاری مرداد نیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
بالا