شناسه خبر : 49056
تعداد بازدید : 129
تعداد نظرات : 0 نظر
تاریخ ارسال : ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۴۷ ب٫ظ
سیاسی

محمود صادقی به‌ عنوان رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شد

محمود صادقی ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برعهده گرفته و نایب رییس شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواهد بود.

محمودصادقی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

به گزارش خبرگزاری مرداد، محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس و دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، فعالیت خود را به‌عنوان رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و نایب رییس شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان آغاز کرد.

وی در این رابطه گفت: با پایان یافتن ریاست سه‌ماهه حزب کارگزاران سازندگی بر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها از اول بهمن‌ ماه، عهده‌دار ریاست دوره‌ای این شورا شد و بنده به‌عنوان دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین، مسئولیت ریاست شورای هماهنگی را برعهده خواهم داشت.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس افزود: تا پیش از این آقای یدالله طاهرنژاد از حزب کارگزاران ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را برعهده داشت و از این پس بنده به‌عنوان این مسئولیت را برای سه‌ماه آینده برعهده خواهم داشت.

وی خاطرنشان شد: با توجه به مشغله کاری بنده در مجلس و احتمال همزمانی برخی جلسات شورای هماهنگی با جلسات مجلس، احتمال دارد در برخی از جلسات شورای هماهنگی آقای حاضری بجای بنده در جلسات شورای هماهنگی حاضر شود.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ادامه داد: پیش از این نیز به‌عنوان یکی از اعضای شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در جلسات  شورای‌عالی شرکت می‌کردم. بنابر دستورالعمل شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به‌عنوان یکی از نواب رییس شورای‌عالی سیاست‌گذاری فعالیت می‌کند.

محمود صادقی بیان داشت: جلسه بعدی شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان روز یکشنبه برگزار خواهد شد. در این جلسه بنده به‌عنوان یکی از نواب رییس در جلسه شرکت خواهم کرد و این درحالی است که نخستین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز هفته آینده برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که هم‌اکنون محمدرضا عارف ریاست شورای‌عالی اصلاح‌طلبان را برعهده دارد و حجت‌الاسلام موسوی‌لاری نیز نایب رییس این شورا است و بنابر دستورالعمل شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان دیگر نایب‌رییس شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواهد بود و بر این اساس در سه ماه آینده محمود صادقی به‌عنوان دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برعهده گرفته و نایب رییس شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواهد بود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب محبوب

کليه حقوق اين سايت متعلق به خبرگزاری مرداد نیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
بالا