شناسه خبر : 48510
تعداد بازدید : 76
تعداد نظرات : 0 نظر
تاریخ ارسال : ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱ ب٫ظ
علمی و فناوری

درخواست بازداشت رهبر فعلی سامسونگ به اتهام فساد صادر شد

مشکلات پدید آمده و اتهامات تقریباً اثبات شده ای که به رهبر حال حاضر سامسونگ وارد شده است، بدون شک صدمات جبران ناپذیری به سامسونگ و اعتبار این برند وارد خواهد کرد.

فساد مالی و سیاسی سامسونگ

به گزارش خبرگزاری مرداد، گویا ماجرای فساد سیاسی و مالی پیرامون نایب رئیس و فرزند مدیرعامل سامسونگ از آنچه تصور می شد جدی تر است و «یانگ جوا لی» در دردسر بزرگی افتاده است.

قضات و بازرسان ویژه جرائم سیاسی کشور کره جنوبی مدعی هستند یانگ در پرونده فساد مالی رئیس جمهور عزل شده این ملت دست داشته و او را به رشوه خواری و سیاه نمایی متهم کرده اند.

در همین راستا نایب رئیس سامسونگ به دفعات در دادگاه های رسمی حضور یافت، اما برگزاری جلسه نهایی و دریافت توضیحات لازم در مورد همکاری با رئیس جمهور عزل شده، به روز دوشنبه (یعنی امروز) موکول گردید.

اکنون که زمان آ« فرا رسیده است، به نظر می رسد یانگ توانایی دفاع کافی را نداشته و یکی از بازرسان ویژه قوه قضائیه کره جنوبی، با ذکر اتهام تزریق ده ها میلیون دلار پول به شرکت های وابسته به رئیس جمهور، در قبال حمایت دولتی از منافع پیش روی سامسونگ، خواستار بازداشت یانگ شده است.

لازم به ذکر است که «کان هی لی» رئیس هیئت مدیره سامسونگ الکترونیکس از چند سال قبل از تبعات حمله قلبی رنج می برد و در نتیجه پسرش یانگ لی مسئولیت های وی را بر عهده گرفته است.

با این اوصاف نایب رئیس فعلی را می توان رهبر حال حاضر سامسونگ دانست، اما مشکلات پدید آمده و اتهامات تقریباً اثبات شده ای که به او وارد شده است، بدون شک صدمات جبران ناپذیری به سامسونگ و اعتبار این برند وارد خواهد کرد.

تا اینجای کار هنوز اطلاعیه رسمی از سوی هیچ کدام از طرفین صادر نشده، اما بازرس مدعی درخواست بازداشت یانگ را به ثبت رسانده است؛ در نتیجه باید دید که قوه قضائیه سئول این دادخواست را تائید می کند یا خیر.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب محبوب

کليه حقوق اين سايت متعلق به خبرگزاری مرداد نیوز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
بالا